Cum încarci o fotografie de profil

BlaBlaCar este un site care conectează conducătorii auto cu locuri libere în mașină și pasagerii în căutarea unei curse. Membrilor noștri le place să știe cum arată ceilalți membri - acest lucru le inspiră încredere și este foarte practic, pentru că se pot astfel recunoaște la punctul de întâlnire!
Sunt mai multe șanse ca pasagerii să consulte oferta unui conducător auto cu fotografia de profil afișată. În medie, membrii cu fotografie de profil sunt contactați de 3 ori mai des decât cei fără!
Acesta este motivul pentru care îi sfătuim pe toți membrii noștri să își adauge o fotografie de profil. Nu numai că îți mărește procentul de completare a profilului, dar îți conferă o mai mare vizibilitate! Îți ia numai 2 minute să-ți încarci fotografia, iar procesul de carpooling devine mult mai ușor.

Cum îmi adaug o fotografie de profil?

Îți poți încărca fotografia în formatul dorit – jpeg, gif sau png (2MB maxim), făcând click pe „Alege o fotografie” și selectând fișierul respectiv din calculatorul tău.
Toate fotografiile de profil pe care le publicăm sunt, mai întâi, supuse moderării de către Echipa de Relații cu membrii, care decupează și centrează imaginea pe chipul tău. Fotografia ta este vizibilă celorlalți membri, odată ce procesul de aprobare/editare a luat sfârșit. 

A fost util acest articol?
Nu găsești ceea ce cauți? Contactează-ne